1   - следећа страна

21.01.2022.

Обавештење, почетак другог полугодишта школске 2021/ 2022. године

Обавештење,

обавештавају се родитељи и ученици да друго полугодиште школске 2021/2022. године, почиње у понедељак 24. 1. 2022. године.

Млађи разреди ( од 1 до 4 ) иду пре подне у школу, а старији разреди ( од 5 до 8 ) по подне у Школу.

Директор Школе :

Драган Мишић

18.01.2022.

План мера за родну равноправност

27.12.2021.

ДЕЧЈА НОВА ГОДИНА

Новогодишњи караван

Позивамо све ученике, родитеље и  наставнике да 05.01.2021.у 12 часова присуствују новогодишњем каравану "Беогрдска зима" испред школе.

На каравану учествује наставница Виолета Ненадић са школским хорoм и изводе дванаест нумера.

Позивамо вас да допринесете новогодишњој атмосфери и желимо Вам Срећну и успешну Нову 2022 годину.

24.12.2021.

Црвени крст

"Један пакетић много љубави"

Као и свих година до сада и ове године Акција “Један пакетић-много љубави“ је традиционална акција Црвеног крста која се реализује непосредно пред новогодишње и божићне празнике у којој ученици наше школе радо учествују. Циљ ове акције је да се од ученика основних и средњих школа у сарадњи са школским Управама прикупе слаткиши и играчке како би се направили новогодишњи пакетићи за различите категорије деце.Дневни боравак за децу ометену у развоју „Чукарица“, ОШ „Свети Сава“ из Умке, Дом за децу ометену у развоју Сремчица, ОШ Милоје Павловић, Београдски центар за хипорехабилитацију и Удружење дистрофичара Београд су само неке од установа чије малишане сваке године обрадујемо новогодишњим поклоном.

Црвени крст Чукарица сваке године са великим успехом реализује ову традиционалну активност. Број прикупљених и подељених пакетића из године у годину је све већи. На централној манифестацији волонтери наше организације облаче костиме Деда Мраза, а за занимљив програм за малишане који им додатно измамљује осмех на лице задужена је увек нека од позантих личности, волонтер наше организације. Ученици су прикупили 72 пакетића за децу из поменутих установа.

23.12.2021.

Заштитне маске

Поштовани,

Примећено је  да све већи број ученика долази у школу без обавезне заштитне маске . Школа је до сада излазила у сусрет и сви ученици који нису имали заштитну маску добили су је.

У наредном периоду ученици су обавезни да носе властиту заштитну маску,у супротном школа ће ученика вратити кући.

Моле се ученици и родитељи да поштују правила током трајања епидемији.

Директор школе:

Драган Мишић