1   - следећа страна

17.01.2020.

O Б А В Е Ш Т Е Њ Е

Обавештавају се родитељи ученика Школе да је строго забрањено да се улази у школску зграду за време наставе, као и пре почетка и завршетка часова.

Родитељи могу да уђу у Школу само на позив учитеља, наставника и одељенског старешине, као и на отворена врата.

Хвала на разумевању.

Директор Школе:Драган Мишић

09.01.2020.

Пројектна настава

Божићна пшеница

Ученици 1/1 су сејали пшеницу. На фотографијама су плодови њиховог рада.

Учитељица
Јелена Милановић

30.12.2019.

O Б А В Е Ш Т Е Њ Е

Обавештавају се ученици школе да први део школског распуста почиње 30.12.2019.године и траје до 07.01.2020.године.

Први наставни дан је 08.01.2020.године.Радиће се по распореду од понедељка.Млађи разреди иду по подне, а старији разреди пре подне у школу.

Учитељи, наставници и управа Школе желе свим ученицима срећну и успешну Нову 2020 годину и Божићне празнике.

24.12.2019.

Акција „Један пакетић – много љубави“

У нашој школи је управо завршена акција “Један пакетић - много љубави“. То је традиционална акција Црвеног крста која се реализује непосредно пред новогодишње и божићне празнике.
Циљ ове акције је да се од ученика основних и средњих школа прикупе слаткиши и сланиши како би се направили новогодишњи пакетићи за што више социјално угрожене и деце ометене у развоју са наше општине.
Црвени крст Чукарица jе за школу обезбедио одређен број кеса за паковање пакетића. Ми смо спаковали 76. Браво за нас!
Резултати акције биће објављени и на сајту ckrstcuk@verat.net
Хвала свима који су се одазвали и учествовали! (С.П.)
Руководилац Црвеног крста
Жељка Младеновић

19.12.2019.

Општинско такмичење из математике-коначни резултати

Награде и похвале за ученике наше школе

Коначни резултати са општинског такмичења из математике одржаног 7.12.2019 у ОШ "Мирослав Антић" на Чукарици.

4. разред

Милица Самарџић   52 поена ПОХВАЛА, учитељица Снежана Пантић

Тијана Самарџић    44 поена ПОХВАЛА, учитељица Бранка Николић

5. разред

Искра Жутобрадић  59 поена ТРЕЋА НАГРАДА (пласман на градско), наставница Јулијана Васиљевић

Матеја Ранковић     59 поена ТРЕЋА НАГРАДА (пласман на градско), наставница Јулијана Васиљевић

Андреј Кнежевић    59 поена ТРЕЋА НАГРАДА (пласман на градско), наставница Јулијана Васиљевић

Даница Биберџић    35 поена ПОХВАЛА, наставница Јулијана Васиљевић      (С.П.)

Резултате по разредима и обавештење о градском такмичењу можете погледати на линковима испод

Коначни резултати са општинског такмичења из математике одржаног 7.12.2019

Обавештење у вези са градским такмичењем из математике

1   - следећа страна