1   - следећа страна

10.04.2024.

Посета старије групе вртића "Цврчак"

Сарадња са локалном заједницом

Посета је била везана за пројекат "Инсекти". У складу са темом час реализовала наставница биологије Неда Шормаз. Васпитачице Снежана Бојић и Љубица Марјановић.

05.04.2024.

Градско такмичење из српског језика

Успех наших ученица и наставница

На Градском такмичењу из српског језика Невена Самарџић је освојила прво место са 19 поена (пети разред), Милица Самарџић овојила је треће место са 15 поена (осми разред). Ученице је спремала и водила наставница Силвана Радивојевић. Ана Милић (шести разред) освојила је друго место са 18 поена. Ученицу је припремала и водила наставница Марија Симић Јањуш. Честитамо!

29.03.2024.

Археологија

Радионица у Градској библиотеци

Данас су  ученици наше школе , њих 14-оро од 5-8 разреда, присуствовали радионици из Археологије у Градској библиотеци на Умци. Кроз занимљиво предавање кустоса Народног музеја ученици су могли да разумеју значај културног наслеђа и да се упознају са тим шта  раде археолози и како долазе до података о неким прошлим временима. Раадионица је трајала  90 минута али је време пролетело а ученици се за тренутак вратили у нека давна , прошла времена. Захваљујемо се на позиву библиотекаркама Виолети и Јасмини и са нестрпљењем очекујемо и остале радионице и за старије и за млађе ученике које су осмишљене као вид сарадње наше школе и библиотеке! Организација М. Тадић  и И. Милошевић

22.03.2024.

СВЕТСКИ ДАН ВОДА

Група продуженог боравка искористила је прве пролећне дане за излет до реке Саве. Тамо су говорили о значају воде, кружењу воде у природи, сазнали занимљивости о реци Сави, као и очувању реке. На тај начин обележили су Светски дан вода.

21.03.2024.

Општинско такмичење за дечју карикатуру "Мали Пјер"

Резултати

Под покровитељством Министарства просвете и Министарства културе у организацији Пријатеља деце Србије и Чукарице организовано је Општинско такмичење за најбољу дечју карикатуру „Мали Пјер“.
Синоћ, 20. марта 2024. године, с почетком у 18:15 часова у галерији ОШ "Љуба Ненадовић" свечано је отворена изложба награђених радова са наше општине
Том приликом награђеним ученицима су додељене дипломе.

Награђени ученици наше школе су:
1. место Лазар Вучак 2/1, 25 поена, учитељица Снежана Јањић
1. место Лука Симић 3/2, 25 поена, учитељица Снежана Пантић
2. место Ана Брежанчић 1/3, 20 поена, учитељица Јована Петрић
2. место Маша Пантић 3/2, 20 поена, учитељица Снежана Пантић
2. место Ана Милић 6/2, 20 поена, наставник Срђан Крстић
3. место Реља Мацакања 1/1, 16 поена, учитељица Јелена Милановић
3. место Михаела Бабић 8/3, 16 поена, наставник Срђан Крстић

Сви награђени радови учествују на следећем нивоу такмичења-окружном.

Честитамо нашим малим-великим уметницима!
Желимо им и надаље одличне успехе и навијамо за њих! Снимке и фотографије са отварања изложбе можете погледати на нашем фејсбук профилу.

1   - следећа страна