1   - следећа страна

11.07.2022.

Вуковци, Ђак и спортиста генерације

Обавештење,

Обавештавају се родитељи и ученици Школе да су носиоци Вукове дипломе ученици:

Теодора Дацић 8/1

Александар .М. Весић 8/1

Давид Дамбев 8/1

Немања Тадић 8/1

Невена Радојевић 8/2

Ања Дорчић 8/2

Ђорђе Платанић 8/2

Теодора Мићић 8/3

Ђак генерације је Теодора Дацић ученица одељења 8/1. Учитељица ученице је била Снежана Јањић а разредни старешина наставница Зорица Теохаревић.

Спортиста генерације је Ања Дорчић ученица одељења 8/2.

директор Школе:

11.07.2022.

Републичко такмичење из физике

12.05.2022.

Градско такмичење из географије

На градском такмичењу из географије  одржаном 7.5.2022. године , ученик Александар Плескoњић  из 7/1 освојио је треће место.

Овом приликом бих честитао  нашем ученику и наставници географије Адријани Којевић која га је припремала и водила .

Директор Школе:

13.04.2022.

Републичко такмичење из физике

Обавештење,

Обавештавају се родитељи и ученици Школе да је на управо завршеном Републичком такмичењу из физике, одржаном 9 и 10. 4. 2022. године у Краљеву, наша ученица Теодора Дацић 8/1 освојила III место.

Ученицу је припремала и водила наставница физике Зорица Теохаревић.

Овом приликом бих хтео да честитам у име колектива основне школе " Доситеј Обрадовић" и у своје лично име наставнику и ученици на постигнутом резултату.

директор Школе:

01.04.2022.

Гостовање Бињане Марковић Јевтић -писца за децу

Писање данас

У сусрет Међународном дану књиге за децу уприличили  смо сусрет ученика са  писцем Биљаном Марковић Јевтић, добитнице престижне награде,, Доситејево перо"

за књигу" Навијам за шаптача" .Биљана је провела  ученике кроз свет књиге и стваралаштва и потребе за писањем у времену изгубљених вредности.

Ученици су се интересовали о времену потребном за писање књиге, причали о својим искуствима на пољу писања ,глуме и стваралаштва данас и уопште.

1   - следећа страна

Законом заштићено. Сва права задржава Ti Computers Solutions